KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9872675
*
nr 987 2675
Jan Naliwajko
(f. 1938), Sverige
Blandteknik, Jan Naliwajko (f. 1938), komposition, 21 x 35
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 oktober 2015
kl 18:58:58
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/10 18:42:22
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Jan Naliwajko
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Läs mer om Jan Naliwajko
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik jan naliwajko komposition svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
8156 Blandteknik
Per Daniel Holm, Signerad, Holländskt kanalmotiv. ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:47
*
Jan Naliwajko
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Läs mer om Jan Naliwajko
nr 987 2675
Jan Naliwajko
(f. 1938), Sverige
Blandteknik, Jan Naliwajko (f. 1938), komposition, 21 x 35
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 19 oktober 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/10 18:42:22 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Jan Naliwajko
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. mÃ¥lare, grafiker och skulptör.Läs mer om Jan Naliwajko
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik jan naliwajko komposition svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
8156 Blandteknik
Per Daniel Holm, Signerad, Holländskt kanalmotiv. ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:47